Kristal Elma’dan Toshiba’ya Gümüş Elma

Toshiba, reklam ve pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinin başında gelen 33. Kristal Elma Reklam Ödülleri’nde “Ütücüler” reklam filmiyle Gümüş Elma ödülüne layık görüldü.

Bu yıl 33. yılını kutlayan ‘Kristal Elma’; yaratıcılığı ödüllendirmeye devam ediyor. Türkiye’de pazarlama iletişiminin yaratıcılık düzeyini yükseltmek, ajansların, çalışanların ve uygulamaya katkıda bulunan paydaşların özgün başarılarını belgelemeyi amaçlayan Kristal Elma Ödülleri; Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törende Toshiba, “FİLM/ TV SİNEMA /Elektronik, Beyaz ve Dayanıklı Eşya” kategorisinde Gümüş Elma ödülünü kazandı.

Toshiba, yaz sıcağını etrafınızda 12 kişinin aynı anda ütü yapması olarak vurgulayan, multi split klima kampanyası için hazırladığı reklam filminde yaz aylarının nemli ve sıcak havasını yoğun bir şekilde hissettiren ütücüleri başrole taşıdı. Yaz sıcaklarında ferahlatan içeriğiyle beğeni toplayan Toshiba, “Son Ütücüler”i evlerden gönderen reklam filmi ile Kristal Elma Ödülleri’nde ödül aldı.

E-Bülten Kayıt