Lowara BOX Serisi Tahliye Üniteleri ile Atıksu Sistemlerinde Güvenilir Çözümler

Ticari binalar, hastaneler, oteller, havaalanları gibi tüm bina komplekslerinde atıksu tahliyesi için kullanılabilen Lowara BOX serisi tahliye üniteleri uzun kullanım ömrü, yüksek kapasiteli tank hacimleri, tıkanmaz yapıları sayesinde atıksu sistemlerine güvenli çözümler sunuyor.

Tek ve çift pompalı seçenekleri olan Lowara BOX serisi, Midibox, Singlebox Plus, Doublebox Plus, Maxibox Plus modelleri ile farklı tank hacimlerine sahiptir. Tek pompalı modeller Midibox 110 lt, Singlebox Plus 270 lt, çift pompalı modeller Doublebox Plus 550 lt ve Maxibox Plus 1200 veya 1900 lt tank hacmine kadar geniş alternatif çözümler sunmaktadır.

Partikül ve lif içeren akışkanları transfer edebilen yüksek performanslı atıksu pompaları ile donatılan seri, basit ve pratik montaj imkânı sağlamaktadır. %100 geri dönüştürülebilir polietilen malzemeden üretilen tanklar, ekolojik çözüm sunar.

Kolay bakım-onarım imkânı, sağlam ve kokusuz tasarımı sayesinde sistemlerin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılayan Lowara BOX serisi tahliye üniteleri geniş uygulama alanı sunuyor.

E-Bülten Kayıt