MEKTES’22 Mekanik Tesisat Zirvesi 5 Ekim’de Teknopark Ankara’da Gerçekleşecek

MEKTES’22 ( Mekanik Tesisat Zirvesi 2022), sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla 5 Ekim 2022’de “Teknopark Ankara”da gerçekleştirilecek.

Mühendis ve Mimar Kadınlar Derneği (MÜKAD) ve ODAKLI GRUP iş birliği Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği (MTMD), İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği (İSİB), TOBB İklimlendirme Meclis ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD)’nin stratejik partnerliğinde gerçekleşecek olan zirvede, “Bina Enerji Performansındaki Açıklar – Tasarımdan İşletmeye Enerji Kayıpları” ana teması işlenecek

Enerji maliyetlerinin artması, sürdürülebilir enerji kaynakları arayışlarının devam ediyor olması ve mevcut enerji kaynaklarındaki azalma, enerji tasarrufunun önemine her zamankinde daha çok dikkat çekiyor. Mevcut yapılarda enerji performansı ve enerji kayıplarının önüne geçilmesi için alınması gereken tedbirler ile yeni binalarda tasarım, uygulama ve işletme aşamasında göz önünde bulundurulması gereken önemli noktalar bu zirvede tüm yönleri ile ele alınacak.

MEKTES’22 etkinliği; inşaat firmaları, mekanik tesisat müteahhitleri, mekanik tasarım ve uygulama firmaları, proje firmaları ile sektörel mal ve hizmet sağlayan firmalar, belediyeler, sanayi kuruluşları, kamu kurumları, sektörel STK’lar, araştırmacılar ve üniversite temsilcilerinin katılımlarıyla gerçekleştirilecek.


Konusunda uzman konuşmacıların katılımı ile gerçekleşecek MEKTES’22; DOSİDER, EYODER, GSN, GÜNDER, TESİDER ve TWRE gibi dernekler tarafından da destekleniyor.

E-Bülten Kayıt