MİMSAN Grup, ICCI 2022’de Sıfır Atık Hamlesine Vurgu Yapacak!

MİMSAN Grup, Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük uluslararası enerji fuarı olan ICCI 2022’de sıfır atık hamlesini destekleyen “biyokütleden enerji çözümlerini” anlatacak.

Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası olan MİMSAN Grup, enerji ve çevre konularının ele alındığı önemli organizasyonlar arasında yer alan ve  16-18 Mart tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ICCI – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı’nda yeni ürün ve hizmetlerini tanıtacak.  

2008 yılında biyokütleden enerji santrali işkolunu faaliyetleri arasına ekleyen Mimsan Grup, ülkemizdeki; zirai atıkların, orman atıklarının, arıtma çamurunun ve şehir çöplerinin bertaraf edilmesini sağlayan sistemleri ile sıfır atık hamlesini ve enerjide bağımsızlık hamlesini desteklemeye ve bu girişimini destekleyen organizasyonlarda yer almaya devam ediyor. 

Mimsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Enver İlhan, ICCI 2022 kapsamında 18 Mart’ta düzenlenecek “Biyo Kaynaklardan Enerji Üretimi” panelinde “Atıkla Çalışan Mini Termik Santraller, Kojenerasyon ve Trijenerasyon Sistemleri”ni anlatacak. Mimsan Grup aynı zamanda 8. salon – G 14 numarada yer alacak standında, biyokütleden enerji santralleri hakkında ziyaretçilerini bilgilendirerek, sıfır atık hamlesinin önemine dikkat çekecek.

E-Bülten Kayıt