Özentaş İnşaat’ın Tercihi Toshiba Multi Klima Sistemleri Oldu

Antalya’nın seçkin inşaat firması Özentaş İnşaat tarafından yapımı devam eden “TK 77 Konutları” projesinin tüm iklimlendirme ihtiyacında Toshiba Multi Klima Sistemleri tercih edildi.

Özentaş İnşaat tarafından 2022’de teslim edilecek olan TK 77 Konutları, 7277 metrekare’lik proje alanına kurulmuş 3 blok, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle 64 daireden oluşan projede 65 adet Toshiba Multi dış ünite ve 213 adet Toshiba Multi Duvar Tipi iç ünite kullanıldı. Üst düzey soğutma ve ısıtma konforu sunan Toshiba Multi Klima Sistemleri, en son klima teknolojisi ile optimum performansı sağlayarak yaşam kalitesinin iyileştirilmesinde önemli yere sahip. Dış ünitenin, seçilecek 2, 3, 4 veya 5 iç üniteyi çalıştırabilecek kapasitede tasarlandığı sistemler, hafif ve kompakt yapısıyla daha az yer kaplıyor.

Yüksek Performans

Japon teknolojisine sahip Toshiba’nın yüksek kaliteli çözümleri, diğer multi split sistemleriyle karşılaştırıldığında önemli ölçüde azalan işletme maliyetleri sunar. Toshiba inverter kompresörler kısmi yüklerde bile çok düşük enerji tüketimiyle en iyi performansı sunarak enerji verimliliğini artırır.

Esneklik

SEIYA ve SHORAI duvar, kaset, kanal ve konsol tipi iç üniteler hem R32 hem de R410A dış üniteler ile çalışabilir. Tüm iç üniteler hem kablolu hem de kablosuz kumandalar ile kontrol edilebildiği gibi Wifi modülü ile uzaktan kontrol sağlanabilmektedir.

Dış Ünite Avantajı

Toshiba Multi-Sistem’in dış üniteleri hafif ve kompakttır. Sadece bir dış ünite sayesinde ses, 1:1 sistemlerden belirgin ölçüde daha azdır, duvarınızda daha az yer kaplar, temiz ve sessiz bir ortam sağlar.

E-Bülten Kayıt