Pnömatik Lineer Vanalar için Akıllı Mevcut Pozisyon Geri Bildirim Ünitesi

KSB Grup Şirketi SISTO Armaturen S.A., SK-I LED tipi yeni akıllı mevcut pozisyon geri bildirim ünitesini geliştirirken, biyoteknoloji, ince kimyasallar ve ilaç endüstrisinin gereksinimlerini karşılamaya özel önem veriyor.

Ünite, vananın hareketini sürekli olarak ölçüyor. Vananın limit pozisyonları mikrokontrol tarafından kaydediliyor. Bu sayede uzun zaman alan manuel ayarlamalar tasfiye ediliyor. Başlatma, entegre bir manyetik sensöre dayalı olarak sahada yerinde otomatik olarak ya da uzaktan kontrol ile bir kontrol istasyonundan proses kontrol sistemi ile gerçekleştiriliyor.

SISTO-SK-i LED; M12 (24 V) bağlantı parçası ile bağlı bulunuyor. Başlatma tamamlanır tamamlanmaz sistem, çalışmaya hazır duruma geliyor. Vana pozisyonu, çalışmaya hazır olma durumu ve herhangi bir hata gibi anahtar bilgiler, yüksek görünürlüğe sahip renk kodlu LED ekranda gösteriliyor. Bu şekilde vananın durumu, montaj pozisyonundan bağımsız olarak güvenilir bir şekilde tanınabiliyor.

Opsiyonel olarak, SISTO-SK-I LED; AS arayüzü ile de verilebiliyor.

Kullanıcı, ayrıca tek taraflı pnömatik aktüatörler için, IP65 uyumlu plastik ya da paslanmaz çelik muhafaza içinde, 3/2 yollu solenoid vana ekleyebiliyor.

Pürüzsüz yüzeyi ile ünitenin temizlenmesi kolaylıkla yapılabiliyor.

Özel talepler için paslanmaz çelik (1.4404) versiyonları da bulunuyor.

E-Bülten Kayıt