Romanya’daki Spor Salonlarında 4 Yıldır İMBAT İmzası

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, Romanya’daki partneriyle birlikte dört yıldır sürdürdüğü işbirliği kapsamında Romanya’daki çok amaçlı spor salonlarının iklimlendirmesini sağlıyor. Partneri olduğu işletmeyle birlikte 4 yılda 10’dan fazla farklı şehirde inşa edilen çok sayıda spor salonunda uygun hava koşullarının sağlanmasında İmbat Çatı Tipi cihazları klimaları kullanılıyor.

Mures, Dolj, Suceava, Giurgiu, Arges, Hunedoara, Bistrita, Timis, Ilfov, Olt, Iasi, Cluj gibi Romanya’nın dört bir yanına yayılan çok sayıda şehirde yer alan çok amaçlı spor salonlarında standart özelliklere sahip İmbat çatı tipi klima cihazları tercih edilmeye devam ediliyor. Romanya’daki salonların ihtiyacına uygun olarak standart olarak üretilen yüksek verimli İmbat çatı tipi klima cihazları, doğal gazlı ve sıcak sulu bataryalı ısıtma alternatiflerine sahip olmakla birlikte Eco-Design 2021 kriterlerine uyumlu, yüksek enerji verimliliğine sahip, sahada kolayca değiştirilebilen esnek üfleme ve emiş yönleriyle dikkat çekiyor.

İmbat Çatı Tipi Klima Özellikleri

İmbat çatı tipi klima cihazları, tasarımlarına özel geliştirilmiş yazılımla kontrol edilebilir, özel kontrol sistemi ile bina yönetim sistemlerine bağlanabilir, uzaktan set değerleri izlenebilir ve ayarlanabilir özelliktedir. Değişken soğutma yüklerine göre kompresörler eşit yaşlanır, maksimum enerji tasarrufu sağlanır. Standart olarak çift cidarlı üretilen cihazlar, %100 taze hava ile çalışabilmekte ve EC plug fan, asimetrik kompresör, mikroişlemci kontrol ile maksimum enerji tasarrufu ile en verimli çalışma koşullarında çalışmaktadır. Proje ve mahal ihtiyacına göre özel tasarlanabilen üfleme yönleri, alttan, alından, üstten veya alttan seçilebilmektedir.

İhracatın Yüzde 50’si Avrupa Pazarına

İlk kez 21 yıl önce çatı tipi klima üretimine başlayan, 2015 yılında da Türkiye’de ilk dünyada ise 7. Eurovent sertifikasına sahip olan İmbat, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 50’den fazla ülkeye, diğer ürünleri ile çatı tipi klima ihracatı gerçekleştirmektedir. Dünya devi rakiplerinin sahası olan Avrupa’ya da ürün satabilen naz sayıdaki Türk iklimlendirme şirketlerinden olan İmbat; yüzde yüz yerli tasarımla üretilen ürünlerinin yarısını Almanya, Avusturya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Rusya, İngiltere, İsviçre gibi önemli ülkelere ihraç etmektedir.

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, Romanya’nın da içerisinde yer aldığı 25 farklı ülkede ise satış sonrası organizasyona sahip partnerleriyle projelere kaliteli hizmet sunmaya da devam etmektedir.

30 Yılın Deneyimi ve Güveni

30 yıldır sektörün iklimlendire ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürün tasarımlarına imza atan İmbat, Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımla, daha iyi teknolojilerle daha yaşanabilir bir çevre için çalışıyor ve üretiyor. Sektörün faal 12 Ar-Ge merkezinden birine sahip olan İmbat, ithal markaların oldukça aktif ve ağırlıklı olduğu bir pazarda, sektörün önemli oyuncularından biri olarak 30 yıllık deneyimi ve müşterilerine sunduğu güvenle hem Türkiye’de hem de dünyada projelere fayda sunmaya devam ediyor.

E-Bülten Kayıt