HVAC 360

Bien 2022 Yılında 1500 Tesisatçıya Eğitim Verecek

Geliştirdiği inovatif ürünlerinin kurulumuna yönelik Türkiye’nin dört bir yanında tesisatçı eğitimlerine devam eden Bien, 2022’nin ilk altı ayında 1000 tesisatçıya eğitim verdi. Türkiye genelinde 16 şehirde eğitim veren Bien, eylül ayı itibarıyla tesisatçı eğitimlerine devam ederek 25 şehirde, 1500 tesisatçıya ulaşacak.

Enerjisa Enerji CEO’su Murat Pınar’dan Portekiz’de Küresel İş Birliği Çağrısı

“Tüm ülkeleri ve sektörleri etkileyen sorunların iklim, enerji, iletişim ve dijitalleşme gibi farklı boyutları arasında küresel bir geçiş söz konusu. Sorunlar küresel ölçekte olduğundan ortaya koyacağımız çözümler de uluslararası iş birliğiyle şekillenmeli.”
“İş dünyasının pandemi ve küresel ekonomideki belirsizlikler sonrası oluşan yeni iklime uyum sağlaması için küresel iş birliği ve kolektif yaklaşımların gelişmesi gerek.”

Alarko Carrier ve Fibabanka’dan Yaz Aylarını Serinleten Kampanya

Müşterilerinin ihtiyaç duydukları her an ve her yerde yanında olan Fibabanka, iklimlendirme sektörünün öncü şirketi Alarko Carrier ile yeni bir iş birliği anlaşmasına imza attı. Fibabanka, sıcak yaz aylarında yapılacak iklimlendirme alışverişlerinde 18 aya kadar %0 faiz, 24 ay ve üzeri vadelerle uygun faizli ödeme seçeneği sunuyor.

ODE Yalıtım’ın Tüm Üretim Tesisleri Sıfır Atık Belgesi Sahibi Oldu

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük yalıtım şirketi ODE Yalıtım, Eskişehir’in ardından Çorlu’daki üretim tesisi için de Sıfır Atık Belgesi almaya hak kazandı. Çevre dostu uygulamalarıyla Çorlu’daki tesislerinde yalnızca bir yılda 23 bin 162 kg sera gazı salımını önlediklerini ve 2 bin 524 ağacı kurtardıklarını söyleyen ODE Yalıtım Teknik Genel Müdür Yardımcısı Tarık Uslu, “Tüm süreçlerimizde atıklarımızı azaltmaya ve yok etmeye yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Avrupa’nın 2050 yılını işaret ettiği sıfır atık hedefine 2025 yılında ulaşmayı planlıyoruz” dedi.

LG İklimlendirme Ürünleri ile Ortam Sıcaklığı Sizin Kontrolünüzde

LG, iklimlendirme ürünleri tasarımlarıyla bulunduğu yeri güzelleştirirken, sağladığı serin, ferah ve temiz hava ile yazları keyifle geçirmenizi sağlıyor. Mekan tasarımına uyum sağlayan LG split klimalar ile görsel açıdan tam uyum yakalanırken, ortam sıcaklığı üzerinde tam bir kontrol sunuyor. Tek bir düğmeyle klimayı çalıştırmayı sağlayan LG ThinQ™ uygulamasıyla klimalara kolayca bağlanmaya imkan veren LG klimaları, Plasmarter Ionizer teknolojisiyle yaşam alanlarında kötü koyuya yer bırakmıyor.

Uludağ Enerji’den “Hayata Güç Veriyoruz!” Mesajı

Geçtiğimiz aylarda uluslararası sürdürülebilir altyapı yatırım fonu Actis’e devri gerçekleşen Uludağ Enerji, ilk günden itibaren koruduğu çevresel sürdürülebilirlik hedeflerini güçlendirerek dünyanın yeni enerji anlayışındaki yerini sağlamlaştırmak için kurumsal kimliğini dönüştürdü. Yeni süreci kamuoyu ile paylaşan Uludağ Enerji CEO’su İsmail Ergüneş, “Hayata Güç Veriyoruz!” misyonlarını korumaya devam ettiklerini düzenlenen basın toplantısıyla açıkladı.

E-Bülten Kayıt