SEREL Rita Serisi, Banyolara Ferah Çizgilerle Sadelik Getiriyor

Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yenilikçi ürünlerle cevap veren E.C.A. SEREL, SEREL Rita Serisi ile kendine özgü çizgilerini yansıtırken tasarım ayrıcalığının en güncel örneklerini banyolarla buluşturuyor. Köşeli hatların hakimiyetini öne çıkaran seri; tezgah üstü lavabo, asma klozet, askılık, kağıtlık ve sabunluktan oluşan geniş ürün gamı sayesinde tasarım zenginliği ve fonksiyonelliği banyoların her köşesine taşıyor.

Tasarım ve teknolojiyi yaşamın vazgeçilmez unsuru haline getiren SEREL Rita Serisi, kullanıcı deneyimini iyileştiren özelliklerle banyoları yenilikçi bir atmosfere dönüştürüyor. Modern ve ferah bir görünümü düşleyen kullanıcısına banyo mobilyalarıyla uyumlu ürün yelpazesi sunan SEREL Rita Serisi’nin her bir parçası, minimal tasarımıyla göz kamaştırıyor. Banyolara bütünsel çözümler sunan SEREL Rita Serisi; tezgah üstü lavabo, asma klozet, askılık, kağıtlık ve sabunluktan oluşan ürün gamıyla elegant bir görünümü mümkün kılıyor.

Pürüzsüz yüzeyiyle kolay temizleme imkanı

Köşeli hatların hakim olduğu tasarımıyla banyoların dikkat çeken üyesi olan tezgah üstü lavabo, yüzde 100 akrilik levhadan üretilen yapısı sayesinde üstün dayanıklılık sağlıyor. Ürünün pürüzsüz yüzeyi bakteri oluşumunu önlemenin yanı sıra kolay temizleme imkanı da sunarak banyolarda hijyeni üst düzeye çıkarıyor. Yenilikçi tarzı ve alan dekorasyonuna uyum sağlayan özelliklere sahip tezgah üstü lavabonun rafine tasarım dili, sıradanlığa meydan okuyor.

Her özelliğiyle kullanıcı dostu

Serinin özgün bir diğer parçası olan asma klozetler, daha az su ile temizlenebilme fonksiyonu sayesinde su tasarrufuna katkıda bulunuyor. Klozetlerde bulunan entegre klozet bataryasıyla ergonominin yanı sıra kişisel hijyene de hizmet ediyor. Serideki klozetler, opsiyonel olarak inovatif gümüş iyon yüzey teknolojisi olan Hygiene Plus uygulamasıyla da uyum sağlıyor. Böylelikle banyolarda hijyeni sürdürülebilir kılıyor. Klozetlerin temizlik konusundaki pratik yapısı, kullanıcısına üstün konfor sağlıyor. Son derece pratik, kolayca çıkarılıp takılabilen Serel Easy Release ve yavaş kapanma özelliğine sahip Serel Soft Close kapaklar, kullanıcı deneyimini iyileştiriyor.

Banyoları tamamlayan şıklık

SEREL Rita serisinin göz alıcı aksesuarları arasında yer alan askılık, etajerli tuvalet kağıtlığı ve sabunluklar banyolardaki bütünlüğü tamamlıyor. SEREL Rita Serisi’nin her tasarım ve beğeniye uygun geniş ürün yelpazesinde özel bir yere konumlanan aksesuarları, yüzde 100 pirinç ve paslanmaz malzeme yapısıyla sorunsuz kullanım garantisi veriyor. Şık görünümü ve kolay montajıyla zarif bir görünüm sergileyen ürünler, kromun verdiği elegant duruşla şıklığı modern banyolara taşıyor.

E-Bülten Kayıt