Soğuk Kış Günlerinde E.C.A.’dan İçinizi Isıtacak Teknolojiler

Türkiye’de ısıtma ve iklimlendirme sektörünün öncü ve en güçlü markalarından E.C.A, yoğuşmalı kombileriyle soğuk kış günlerinde tasarruflu ısınma imkanı sunuyor. Sessiz çalışma sistemi ve minimal boyutlarıyla kullanım alanından tasarruf sağlayan yoğuşmalı kombiler yüksek verimlilik değeriyle tasarruflu ısınmayı sağlıyor.

35 yılı aşkın süredir dünyanın geleceğini düşünen ürünleriyle sürdürülebilirliğe katkı sağlayan E.C.A, sunduğu ileri teknoloji ürünlerle kullanıcıların beklentilerine her daim güncel çözümler sunuyor. Maksimum enerji tasarrufu sağlayan E.C.A.; Confeo Premix, Proteus Premix, Calora Premix ve Citius Premix model kombileriyle hem yaşam alanlarının verimli kullanılmasını hem de yakıt tasarrufuna imkan tanıyor. 


 Konfor, Teknoloji ve Tasarruf Bir Arada: Confeo Premix

Green Good Design Yarışması’nda ‘Green Product’ dalında ödül alan, düşük NOx ve CO2 emisyonları ile çevreye gösterdiği hassasiyetle öne çıkan E.C.A. Confeo Premix yoğuşmalı kombi; minimal boyutları ve yüksek enerji tasarrufuyla kullanıcıya konfor sağlıyor. Akıllı oda termostatı vasıtasıyla iOS ve Android uygulamaları ile internet üzerinden kontrol edilebilen ve çocuk kilidiyle güven veren Confeo Premix; 24 –30 – 35’ kW’lık kapasite seçenekleri, dokunmatik kontrol paneli ve tamamı cam ön paneliyle teknoloji ve şıklığı bir araya getiriyor.

Minimal Tasarım, Güvenli Isınma: Proteus Premix

Enerjiyi daha verimli ve sürdürülebilir olarak kullanan, sessiz çalışma özelliğine sahip Proteus Premix yoğuşmalı kombi; 16 farklı emniyet sistemiyle güvenlik, ergonomik tasarımı ve minimal boyutuyla da kullanım alanında tasarruf sağlıyor. “Eco” ve “comfort” modu ile tüketicinin tercihine göre konforlu ve tasarruflu yanma imkanı sunan Proteus Premix opsiyonel olarak iOs ve Android uygulamaları ile kontrol etme imkanı da sunuyor.


 Verimli ve Çevre Dostu Bir Teknoloji: Calora Premix 

Yüzde 107,5’e varan verimlilik değerleri ile çalışarak tasarrufu mümkün kılan Calora Premix yoğuşmalı kombi, düşük NOx ve CO2 emisyonlarıyla çevre dostu bir çalışma sistemi sunuyor. Tesisatı ve kombiyi koruma altına alan otomatik By-Pass sistemi ve donmaya karşı koruma özelliğiyle kullanıcı dostu Calora Premix, sessiz çalışma özelliğiyle de konfor vaat ediyor. Kullanım suyunda feed forward ve türbin sistemi ile sabit sıcaklıkta su alma imkanı tanıyan ürün, teknolojisi ve farklılığıyla öne çıkıyor.


 Üstün Emniyet, Verimli Isınma: Citius Premix

ErP A enerji verimlilik yönetmeliğine uygunluğuyla birlikte, servis ve bakım kolaylığı sağlayan tasarımıyla öne çıkan Citius Premix yoğuşmalı kombi; “eco” moduyla ekonomik kullanımı ve “comfort” moduyla da hızlı ısınma seçeneği sunarak kullanıcının tercihine göre çözümler sunuyor.  Üstün emniyet özellikleri ve 24 – 28  kW kapasite seçenekleriyle Citius Premix güvenli yanmaya olanak tanıyor.

E-Bülten Kayıt