Standart Pompa, CONFLUX ile Atık Su Tahliyesini Kolaylaştırıyor!

Conflux Hazır Atık Su Terfi İstasyonu, sektörün uzman ve öncü isimlerinden Standart Pompa’nın ürettiği, özellikle ana atık su terfi hattından düşük kotlu yerler için ideal, pratik bir çözümdür. Kabin, dalgıç pompa veya pompalar, vanalar, seviye kontrol ekipmanları ve kontrol ünitesinden oluşan Conflux Hazır Atık Su Terfi İstasyonu, kanalizasyonu bulunmayan veya kanalizasyon sistemi tesis etmenin ekonomik olmadığı her yerde kullanılabilir.

Binaların ve ara katların atık sularını toplamak için çukur açmaya ve beton yapılar oluşturmaya gerek kalmaz.

Kompakt yapısıyla az yer kaplayan ve kolayca kurulan Conflux Hazır Atık Su Terfi İstasyonu’nun gövdesi göz önünde olduğu için gerektiğinde müdahale etmek de kolaydır. Hortum bağlantısı veya kızak bağlantısı sayesinde hızlı şekilde sökülüp takılabilir. İstasyon, flatörler ve pano sayesinde otomatik olarak devreye girer.

200, 400 ve 500 litre kabin hacmi sunan Conflux, isteğe bağlı olarak 1 veya 1+1 pompa düzeneklerine ve DN 50 borulama çapına sahiptir. Uzun ömürlü, korozyona dayanıklı (polyester katkılı fiberglass kompozit) materyalden üretilen istasyon, sızdırmazlığından dolayı dışarıya kötü koku vermez.

Conflux Hazır Atık Su Terfi İstasyonu, küçük ya da büyük her ölçekteki binanın gereksinimlerini güvenle karşılar.

E-Bülten Kayıt