Sylvania Lighting, Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi’nde Yoğun İlgi Gördü!

Son teknolojiye sahip profesyonel LED ve mimari lamba/armatür aydınlatma çözümlerinde global ve geniş ürün gamına sahip Sylvania Lighting, 05-07 Ekim tarihleri arasında Viaport Marina Expo Center’da düzenlenen Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi’nde yer aldı. 

Endüstriyel üretimde en büyük paya sahip enerji maliyetleri alanında yapılan yatırımların ana odak olduğu, enerji verimliliği alanında faaliyet gösteren firmaları sektör profesyonelleriyle bir araya getiren etkinlik; sürdürülebilir ve ekolojik bir çevre oluşturmanın öneminin her geçen gün daha önem kazandığı günümüzde sektörün öncü etkinliklerinden biri olarak düzenlendi.  

Zirvede, global ürünlerinin yanı sıra Türkiye’de ürettiği lokal ürünlerinin de yer aldığı ürün yelpazesiyle katılan Sylvania; yüksek enerji verimliliğine sahip, enerji maliyetlerine katkıda bulunan ürünlerini sektör profesyonelleriyle buluşturdu. 

Sylvania Lighting standında değerlendirmelerde bulunan Sylvania Lighting Türkiye Ürün Pazarlama Müdürü Togay Akbaş, 2017 yılında Türk pazarında faaliyete geçen Sylvania’nın, iç pazarda yüksek rağbet gördüğünü belirtti ve “Sylvania olarak ilk günden itibaren değişmeyen adımız ve kalitemiz ile sektöre 100 yılı aşkın süredir aydınlatma çözümleri sunuyoruz. Türkiye pazarında ise global ürünlerimizin yanı sıra özellikle 2021 yılı içerisinde çıkardığımız yeni yerli ürünlerimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Yenilikçi ve modern aydınlatma çözümlerimiz ile projelere çözüm ortağı oluyoruz. Avrupa pazarında hali hazırda markamız çok önemli bir konuma sahip. Aynı şekilde Uzakdoğu pazarında da. Amacımız yerli pazarda da Sylvania ürünlerinin kalitesini kullanıcılarımıza en doğru şekilde aktarabilmek” dedi.  Enerji verimliliği ve düşük enerji tüketimine dikkatleri çeken Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi’nin, endüstriyel ürün gamlarını sektör profesyonellerine tanıtmak ve sektörde marka olarak enerji verimliliğine sağladıkları katkıları ifade etmek açısından büyük önem taşıdığını ifade ederken, etkinlik süresince katılımcıların Sylvania markasına ve düşük enerji tüketimine sahip son teknoloji ürünlerine gösterdikleri yoğun ilginin oldukça memnun edici olduğunu belirtti.

Zirvede özellikle endüstriyel kullanıma uygun ürün yelpazeleriyle yer aldıklarını belirten Akbaş “Enerji verimliliği firma olarak en önem verdiğimiz konulardan biri. Çevreye ve doğaya saygılı olma misyonunu koruyarak marka olarak ürettiğimiz ve hem kalitelerine hem de sürdürülebilir bir dünya oluşturmaya sunduğu katkıya güvendiğimiz, aydınlatma otomasyonu sayesinde %75’ten fazla ek tasarruf sağlayan SylSmart çözümlerimiz, zirve boyunca oldukça yoğun ilgi gördü. Sylvania’ya gösterilen bu ilgiyi karşılıksız bırakmamak adına marka olarak ürünlerimizi her gün geliştirmeye yönelik Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürüyor, enerji verimliliğine katkıda bulunacak ürünler üretmeye devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

E-Bülten Kayıt