Tatil Dönüşü Evler, Legrand ‘Raventi & Raventi Selection’ ile Yenileniyor

Üç aylık yaz tatilinin ardından evinde dekoratif değişiklikler yapmak isteyenler için bir odayı tamamlamanın veya bir alana çeki düzen vermenin en harika yollarından biri evdeki anahtar ve prizleri değiştirmek olabilir. Keskin köşelerini ipeksi bir yüzeyle buluşturan Legrand’ın Raventi™&Raventi Selection™ anahtar-priz serisi, evinizde yeni bir atmosfer yaratmanıza olanak tanıyor.

Üç aylık yaz tatilinin ardından evinde dekoratif değişiklikler yapmak isteyenler için bir odayı tamamlamanın veya bir alana çeki düzen vermenin en harika yollarından biri evdeki anahtar ve prizleri değiştirmek olabilir. Legrand tasarımının ve teknolojisinin modern eseri olarak karşımıza çıkan Raventi™&Raventi Selection™ anahtar-priz serisi, yaşam alanlarında estetik ve uyum kavramlarını yeniden tanımlıyor.

Raventi™&Raventi Selection™ anahtar-priz serisi ile Legrand, modern ve minimalist tasarımı son teknolojiyle buluşturarak yaşam alanlarında farklılık arayanların tercihi oluyor. Keskin köşelerini ipeksi bir yüzeyle buluşturan Raventi™&Raventi Selection™, evinizde yeni bir atmosfer yaratmanıza olanak tanıyor. 

Evinize Estetik Bir Dokunuş

Raventi™&Raventi Selection™  anahtar-priz serisi birbirinden farklı renk seçenekleri, gelişmiş işlevleri ve kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçları karşılıyor. Yer tasarrufu sağlayan mekanizma ve geniş açılan güçlü tırnaklarıyla, pürüzlü yüzeylerde dahi duvara tam oturan dayanıklı yeni nesil izole kaide sistemiyle büyük beğeni topluyor. 

Modern mimari ve çağdaş yaşamın en iyi yansıması Raventi™&Raventi Selection™ tüm zevklere hitap eden renkleri ve estetik görünümüyle evinizin havasını baştan aşağı yeniliyor.

E-Bülten Kayıt