Termo Teknik Bayi Toplantıları Düzenliyor

Çorlu’da, Dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasına sahip olan, yeni üretim hattı, depolama, otomatik paketleme ve bayi ağı yatırımlarına devam eden Termo Teknik’in yönetimi, pandemi sonrası yüz yüze bayi toplantıları düzenliyor.

Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen ısı sistemleri tedarikçilerinden birisi olan, Çorlu’da kurulu bulunan fabrikasında Silüet ve Termolux serisi panel radyatörleri üreterek yurtiçi ve yurtdışına satışını gerçekleştiren, İngiltere’de 110 yılı aşkın tecrübe ve 6 Sigma ile üretilen LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi ile EVOMAX 2 Duvar Tipi  Yoğuşmalı Kazan serisini Türk tüketicisine sunan Termo Teknik’in yönetimi, Türkiye ve dünyayı etkisi altına alan kovid- 19 salgını sonrasında yüz yüze bayi toplantıları düzenleme kararı aldı.

Termo Teknik  Türkiye Satış Müdürü Cem Bayramoğlu, pandemi döneminde  aileden görülen iş ortakları ile online olarak ve tekil ziyaretler yoluyla  yoğun bir iletişim sürdürüldüğünü, bu iletişimin, Mayıs ayından itibaren yüz yüze seminerler ve toplantılarla boyutlanacağını söyledi.

Hasret Bitiyor

Termo Teknik’in bayileri ile birlikte büyük bir aile olduğunu ve bayileri ile uzun dönemli çalışma anlayışına bağlı olarak güven esasına dayalı bir iletişim sürdürdüğünü hatırlatan Bayramoğlu şöyle devam etti:

“Pandemi sürecinde, uzun süreli iş ortaklığına sahip olduğumuz bayilerimizle ortak akıl geliştirerek sorunları birlikte çözdük. Korona virüsün iş ortamına etkileri ve bu etkilerin nasıl giderileceği konularında sürekli bilgilendirmeler yaptık. Bayilerin gerekli önlemleri en üst düzeyde  alarak faaliyetlerine devam edebilmesi için ürün tedariğini  kesintisiz sağladık. Baharla birlikte hasret bitiyor. Düzenleyeceğimiz seminerlerle hem bayilerimizle özlem gidereceğiz, hem de  ürünlerimizdeki yeniliklerimiz ve fabrikamızda yaptığımız yeni yatırımlar hakkında iş ortaklarımıza bilgi vereceğiz.”

EVOMAX 2

Bayramoğlu, Termo Teknik’in zorlu süreçlerden başarıyla çıkan altyapı, finansal güç, deneyim ve bayi yapısına sahip olduğunu hatırlatarak, pandemi sürecinde EVOMAX 2 Duvar Tipi  Yoğuşmalı Kazan serisinin Türkiye’ye sunulduğunu ve gerekli eğitimlerin online olarak başarıyla verildiğini söyledi. Isıtma ve havalandırma endüstrisinde “Yenilik, mükemmellik ve başarıya destek ödülü” olarak verilen İngiltere merkezli “HVR Awards”a,“Ticari-Endüstriyel Isıtma Ürünü” kategorisinde  sahip olan  EVOMAX 2 premix duvar tipi yoğuşmalı kazanların taşıdığı üstün özellikler ve sağlanan bayi desteği ile kısa zamanda tanındığını ve beğenilerek kullanılmaya başlandığını belirten Bayramoğlu, “Düzenleyeceğimiz seminerlerimizde bayilerimize ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi vermenin yanı sıra, onlardan gelen soruları da yanıtlayacağız, böylece başta EVOMAX 2 olmak üzere tüm ürünlerimize daha gelişmiş bir destek sağlamanın yolunu açacağız  ” dedi.  

E-Bülten Kayıt