Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi Satın Alanlar +3 Yıl Garantiden Yararlanıyor

Termo Teknik yeni yıla LOGIC Kombi’ye +3 yıl garanti hediyesi ile girdi. Verimlilik, tasarruf, hermetik baca gibi özelliklere sahip olan Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombilerin ilk çalıştırmasını 30 Haziran 2023 tarihine kadar yaptıranlar +3 yıl garanti avantajından yararlanıyor; böylece toplam garanti süresi 5 yıla uzuyor.

İngiliz iş dünyasının prestijli Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi olan Ideal Boilers’ın İngiltere’ deki tesislerinde hatayı sıfıra yakın seviyeye indiren 6 sigma kalite yönetimi ile üretilen, aynı anda mutfak ve banyoda, iki muslukta sıcak su sağlama, sessiz çalışma, çevreye saygı, hermetik baca gibi özellikleri nedeniyle Türkiye’de ve dünyada beğenilerek kullanılan LOGIC Premix Yoğuşmalı kombilere, Termo Teknik  +3 yıl garanti avantajı sağlıyor. Yüksek verimlilik, tasarruf, sağlamlık gibi  3 temel niteliğe sahip olan LOGIC Premix Yoğuşmalı kombilerin  ilk çalıştırmasını  30 Haziran 2023 tarihine kadar yaptıranlar +3 yıl garanti  avantajından yararlanıyor.  

İki Model

Türkiye’ye Termo Teknik tarafından sunulan, satış ve servis desteği sağlanan LOGIC kombiler, premix ve yoğuşma özellikleri sayesinde yüzde 98,7’ye ulaşan yüksek verimlilik ve tasarruf sağlıyor.

LOGIC kombilerin c26/35 ve c31/35 modelleri bulunuyor.  c26/35’in, 26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi; 31/35’in  ise 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi bulunuyor. Dakikada 16.9 litre  sıcak su sağlama kapasitesine sahip olan LOGIC Kombiler,  uzun yıllar arıza yapmadan verimli çalışıyor. Termo Teknik LOGIC kombilere duyduğu güvenin ifadesi olarak +3 yıl, toplam 5 yıl garanti avantajı sağlıyor. 

LOGIC kombilerin özellikleri şöyle sıralanıyor:

 Eşsiz Özellikler

  • LOGIC serisi Yoğuşmalı Kombiler A sınıfı enerji verimliliğine sahip bulunuyor.  LOGIC, aynı zamanda, en düşük atık gaz seviyesi anlamına gelen  “NOx  Class 6” özelliği ile çevreci. 
  • LOGIC Kombiler modülasyonlu oda termostatı ve dış hava sensörü ile kullanıldıklarında A+ enerji verimliliği sağlarken, istenilen oda sıcaklığının (önerilen 20-22°C) üzerinde ihtiyaç dışı sıcaklıklara çıkmasını önleyerek aynı zamanda yakıt tüketiminden tasarruf sağlıyor.
  • LOGIC eşsiz tasarımıyla, tüketiciye en az doğalgaz tüketimi ile evinin tüm noktalarına ulaşan ısınma konforu ve yüksek sıcak su kapasitesi (16,9 L/dk) sunuyor.
  • Sadece 278 mm derinliği ve 2,5 mm yan montaj mesafesi ile mutfak gibi dar alanlarda kolay kurulum sağlanıyor.
  • Premix  brülörlü LOGIC serisi yoğuşmalı kombilerde hermetik baca tipi kullanılıyor. Hermetik bacalarda kombi, yanma için gerekli olan oksijeni dış ortamdan alıp aynı baca içerisinde bulunan atık gaz borusu  ile yanmış gazı atmosfere taşıyor. Böylece LOGIC kombiler bulunduğu ortamdan oksijen kullanmıyor.

Geniş Servis ve Bayi Ağı

Termo Teknik, Türkiye’nin tamamında, 180 yetkili servis ağı, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor.

E-Bülten Kayıt