Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombiler Tasarruflu ve 5 Yıl Garantili

Verimlilik, tasarruf, hermetik baca gibi özelliklere sahip olan Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombilerin ilk çalıştırmasını 31 Aralık 2022 tarihine kadar yaptıranlara 950 TL değerinde +3 yıl garanti hediye ediliyor, böylece toplam garanti süresi 5 yıla uzuyor.

Termo Teknik tarafından Türk tüketicisine sunulan  LOGIC Premix Yoğuşmalı kombiler yüzde 98,7’ye varan yüksek mevsimsel verimlilik sağlıyor.

İngiliz iş dünyasının prestijli Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi olan Ideal Boilers’ın tesislerinde 110 yılı aşan tecrübe  ile üretilen, aynı anda mutfak ve banyoda iki muslukta sıcak su sağlama kapasitesi, sessiz çalışma, çevreye saygı, hermetik baca gibi özellikleri nedeniyle beğenilerek kullanılanLOGIC Premix Yoğuşmalı kombilerin c26/35 ve LOGIC c31/35 modelleri bulunuyor. 

İki Model

Satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından sağlanan LOGIC c26/35’in, 26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi; 31/35’in  ise 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi bulunuyor. LOGIC Kombiler, hatayı sıfıra yakın seviyeye indiren 6 sigma ile üretiliyor ve  uzun yıllar arıza yapmadan verimli çalışıyor.

LOGIC kombilerin özellikleri şöyle sıralanıyor:

Logic’in Eşsiz Özellikleri

  • LOGIC serisi Yoğuşmalı Kombiler A sınıfı enerji verimliliğine sahip bulunuyor.  LOGIC, aynı zamanda, en düşük atık gaz seviyesi anlamına gelen  “NOx  Class 6” özelliği ile çevreci. 
  • LOGIC Kombiler modülasyonlu oda termostatı ve dış hava sensörü ile kullanıldıklarında A+ enerji verimliliği sağlarken, istenilen oda sıcaklığının (önerilen 20-22°C) üzerinde ihtiyaç dışı sıcaklıklara çıkmasını önleyerek aynı zamanda yakıt tüketiminden tasarruf sağlıyor.
  • LOGIC eşsiz tasarımıyla, tüketiciye en az doğalgaz tüketimi ile evinin tüm noktalarına ulaşan ısınma konforu ve yüksek sıcak su kapasitesi (16,9 L/dk) sunuyor.
  • Sadece 278 mm derinliği ve 2,5 cm yan montaj mesafesi ile mutfak gibi dar alanlarda bile kolay kurulum sağlanıyor.
  • Premix  brülörlü LOGIC serisi yoğuşmalı kombilerde hermetik baca tipi kullanılıyor. Hermetik bacalarda kombi, yanma için gerekli olan oksijeni dış ortamdan alıp aynı baca içerisinde bulunan atık gaz borusu  ile yanmış gazı atmosfere taşıyor. Böylece LOGIC kombiler bulunduğu ortamdan oksijen kullanmıyor.

5 Yıl Garanti

Termo Teknik , LOGIC Premix Yoğuşmalı kombilerin ilk çalıştırmasını 31 Aralık  2022 tarihine kadar yaptıranlara LOGIC sağlamlığının güvencesi olarak 950 TL değerinde  artı 3 yıl bedelsiz garanti hediye ediliyor, böylece toplam  garanti süresi 5 yıla uzuyor.

Geniş Servis ve Bayi Ağı

Termo Teknik, Türkiye’nin tamamında, 180 yetkili servis ağı, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor.

E-Bülten Kayıt