TREEMEC, İstanbul’da Düzenlediği Seminerde Paydaşlarıyla Buluştu

Treemec Mekanik, 21 Mart Salı günü İstanbul Elit World Asia Otel’de temsilciliğini yaptığı VTS firması ile birlikte bir seminer düzenledi.

Organizasyona; mekanik tesisat proje firmaları temsilcileri, danışmanlık firmaları temsilcileri, mekanik tesisat ve inşaat firmalarının yetkilileri, sektörel dernek ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerinin yanı sıra sektör basın mensuplarından oluşan 50 kişilik bir grup katıldı. .

Toplantının açılış konuşmasını yapan TREEMEC Genel Müdürü Tolga Enis YILDIZ, şirketin kuruluşundan bu yana önemli partnerliklere imza attıklarını ve kısa sürede prestijli projelerin çözüm ortağı olmayı başardıklarını ifade etti. Tolga Enis, konuşmasında TREEMEC olarak bugüne kadar çözüm ortağı oldukları projeler hakkında bilgiler paylaştı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-69-1024x683.png
Mariusz Pilipczuk
VTS İş Geliştirme Müdürü

Toplantının ikinci oturumunda VTS İş Geliştirme Müdürü Mariusz Pilipczuk, VTS ürün grupları hakkında teknik bir sunum gerçekleşirdi. Mariusz Pilipczuk, sunumunda; endüstriyel hava perdeleri, hava perdeleri ve sıcak hava apareylerinin seçim kriterleri, teknik özellikleri ve avantajları hakkında bilgiler paylaştı.

Seminer, sunumların ardından düzenlenen yemek organizasyonu ile sona erdi.

Wildeboer, Smay, Elekrovent, Komfovent, Veab gibi global markaların da Türkiye distribütörü olan TREEMEC, dinamik alt yapısı ve markalarıyla HVAC sektörünün önemli bir oyuncusu olmayı ve müşterilerine daima en iyi deneyimi sunmayı hedefliyor.

E-Bülten Kayıt