Warmhaus ile Evler Akıllı Isınıyor

Warmhaus Ar-Ge ekibinin geliştirdiği ve yüzde yüz yerli sermaye ile üretilen ürünler ile evler daha akıllı ısınıyor. Warmhaus’un evlerin sıcaklığını kontrol etmek için sunduğu cihaz ve uygulamalar kullanıcısına zaman, tasarruf ve konfor sağlıyor.

Warmhaus; evlerde sıcaklığın hem kolay hem de en etkili şekilde kontrol edilebilmesi için tüketicilere sunduğu cihazlar ve geliştirdiği uygulamalar ile evlerin akıllı şekilde ısınmasını sağlıyor. Kontrolsüz ısıtmanın enerji kaybına en fazla neden olan sebeplerden birisi olmasından dolayı Warmhaus bu konuyla ilgili tüketicilere en kolay ve en uygun şekilde tasarruf sağlayabilecekleri ve enerjiyi verimli kullanabilecekleri çözümler sunuyor.

Bu kapsamda geliştirilen çözümlerden birisi olan RecoWa Wi-Fi Akıllı Oda Termostat Seti ile RecoWa Uygulaması sayesinde kullanıcılarına yakıt ve elektrik tasarrufu konusunda avantaj sağlıyor. Kombiyi uzaktan kontrol edebilmeyi sağlayan WiFi Akıllı Oda Termostatı RecoWa’yı Uygulaması ile birlikte kullanıcı istediği yer ve istediği zamanda internet bağlantısı olan Android veya iOS işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletten rahatlıkla kullanabiliyor. Warmhaus kombilerdeki elektronik donanım sayesinde, kombi termostat ile uyumlu çalışarak kullanıcıya kombinin tüm özelliklerine hızlı ve kolayca erişim olanağı sunuyor.  Kullanıcılar bulundukları her yerden kombiyi açıp kapatabiliyor, “Yaz Modu”, “Kış Modu”, “Dışarıdayım Modu”, “Ekonomik Mod” veya “Haftalık Mod” da çalıştırabiliyor, kullanım suyu sıcaklığını kontrol edebiliyor. RecoWa’nın farklı kullanım modları istenilen zamanda ihtiyaç kadar ısınmayla kullanıcıya dikkate değer bir tasarruf sağlıyor.  “Haftalık Programlama” özelliği haftanın her günü için farklı zaman dilimlerinde farklı sıcaklık ayarlama olanağı sunuyor. Bu özellik ile kullanıcılar yaşam tarzlarına ve evlerine göre ısıtma programı oluşturabiliyor. Uygulamanın 4 ek kullanıcıya kadar tanımlanabilmesi sayesinde evin farklı bireyleri tarafından kombi kontrol edilebiliyor. Kombide arıza oluşması durumunda arızanın içeriği görülebiliyor, basit arızalara uzaktan resetleme yapılabiliyor.

E-Bülten Kayıt