WARMHAUS Kombi: Bu Kombi Başka

Warmhaus’un tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen ve yüzde 100 yerli sermaye ile üretilen kombileri, teknolojik ve yenilikçi özellikleri ile tüketicilerin ısınmak ve tasarruf etmek gibi beklentilerinden çok daha fazlasını karşılıyor.

Gaz Adaptif Sistem ile Tasarruflu Kullanım

Warmhaus kombilerde bulunan ve Türkiye’de ilk defa Warmhaus tarafından üretilen Gaz Adaptif Sistem kombinin farklı gaz kalitesi ve alev miktarlarında tasarruflu şekilde çalışmasını sağlıyor. Gazın en ideal hava ile karışımını sağlayan Gaz Adaptif Sistem kötü yanmayı da engelleyerek daima en verimli yanmayı ve en yüksek (maksimum) ısının elde edilmesini sağlıyor.  Bu sayede dışarıya atılan kirli atık gaz emisyonlarını azaltarak çevreye olan zararı da minimum seviyeye indiriyor. Warmhaus kombiler Gaz Adaptif Sistem özelliği sayesinde LPG ve LNG gibi karışım yakıtlarla da kolay uyum sağlayabiliyor.

Güven, Konfor ve Kalite Bir Arada

Warmhaus her yaşam alanı için kaliteli, güvenilir ve fark yaratan çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda da kombiyi üretirken işlevselliğinin yanı sıra kullanıcıya yaşam alanında konforsunması da hedefleniyor.  Isı kaybını azaltanizolasyonlu gövde yapısı sayesinde ısı kaybını düşüren Warmhaus kombileraynı zamanda çok sessiz çalışma özelliği ile evdeki varlığını adeta unutturuyor. Warmhaus kombilerin Pre-heat/Ön Isıtma özelliği sıcak suyun her zaman hazır olmasını sağlarken sıcak kullanım suyu bekleme süresini düşürerek suyun boşa akmasını da önlüyor. Kombilerde kullanılan yüksek kaliteli komponentler kombinin uzun yıllar kullanılabilmesini sağlıyor. Warmhaus kombilerde kalite ile birlikte tasarım da ön plana çıkan bir unsur. Kombi ürün gamında yer alan, kendi kapasitesinde dünyanın en küçük kombisi MinerWa dört uluslararası tasarım ödülüne sahip tek kombi olma özelliğini taşıyor. 

Son Teknolojiye Uygun Çözümler

Teknolojiden faydalanarak hizmet kalitesini yükseltmek ve akıllı teknolojileri tüketiciler ile buluşturmak amacıyla mobil uygulamalar geliştiren Warmhaus’un bu kapsamda 3 mobil uygulaması mevcut. Uygulamalar kullanıcılara kombiyi en verimli ve kolay şekilde kullanmalarını ve ihtiyaç durumunda servis hizmetine rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlıyor.

Warmhaus Hakkında:

1996 senesinde bir Beyçelik Holding iştiraki olarak kurulan Warmhaus; Bursa’da bulunan ve toplam üretim alanı 35 bin 500 metrekare olan iki fabrikasında panel radyatör, kombi, şofben ve duvar tipi yoğuşmalı kazan üretmektedir. Bunun yanı sıra yurtdışı yatırımları kapsamında İngiltere’de açtığı satış ofisi ve depo alanı ile Avrupa’nın en büyük pazarlarından birisi olan İngiltere’ye giriş yapmıştır. Yüzde 100 yerli sermaye ile üretilen Warmhaus ürünleri bugün 35’ten fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Kendi kapasitesinde, dört uluslararası tasarım ödülü Dünyanın en küçük kombisi MinerWa’yı üreten Warmhaus fark yaratan inovatif ürünleri ve dijital çözümleri ile iklimlendirme sektörünün öncü firmalarından birisidir. Warmhaus Türkiye genelindeki geniş servis ve satış ağı ile tüketicilerin ısınma ihtiyacını hızlı ve etkin bir şekilde çözmektedir.

E-Bülten Kayıt