Yağmur Suyu Depolamanın En Kolay Yolu: Aquacell Yağmur Suyu Ünitesi

Wavin’in son teknolojik yatırımla, yağmur sularını yeraltı sularına geri kazandıran Aquacell infiltrasyon ve depolama tankları; yer altı sularını, yeşil alanları ve çevreyi koruyor.

Wavin’in Aquacell yağmur suyu depolama üniteleri, suyun depolamasını ve yeniden kullanmasını ya da infiltrasyon sağlayarak, bulunduğu toprağa geri kazandırmasını sağlıyor. Depolama tanklarıyla sağanak yağmurlarda, büyük hacimde suyun hızlı bir şekilde içeri girmesi sağlanırken, sel ve taşkınların önüne geçmek için su, kontrollü bir şekilde, toprağa salınıyor.

Yer altı sularını ve çevreyi koruyor

Wavin, Aquacell infiltrasyon ve depolama tankları; toprak tarafından emilmeyen suyu kademeli olarak toprağa salarak, yer altı sularını; yağmur suyunun yeniden kullanılmasıyla da yeşil alanları ve çevreyi koruyor.

Alt yapı maliyetlerini azaltıyor

Wavin, Aquacell infiltrasyon ve depolama tankları ile; oluşabilecek sel ve taşkınların önüne geçip, rögarda toplanan yağmur suyunu, yeraltı su kaynaklarına kazandırmanın yanı sıra kurumların yağmur suyu hattı için gereken alt yapı maliyetlerini azaltmayı, kısa kurulum süresi sayesinde işçilik maliyetlerini düşürmeyi ve bu sayede tasarruf sağlamayı hedefliyor.

E-Bülten Kayıt