Yaşam Alanları E.C.A’nın Modern Çizgileriyle Daha Renkli

Çevreye ve geleceğe hassasiyetiyle yaşam alanlarına dokunan yüzlerce ürünle tüketicinin ihtiyacını karşılayan E.C.A; Myra serisi, Ankastre banyo, duş ve lavabo bataryaları ile kullanıcılara teknolojik ve estetik çözümler sunuyor.

Kullanıcı alışkanlıklarına uygun ürün ve renk çeşitliliğiyle sürekli yeniliklere imza atan E.C.A., günümüz şartlarına ve teknolojilerine en uygun şekilde hazırladığı sıva altı ve sıva üstü çözümleriyle farklı kullanıcı beklentilerine kapsamlı öneriler sunuyor.


Renkli ve Estetik: Myra Serisi

Kullanıcı deneyimi konusunda her geçen gün yeniliklere imza atan E.C.A.; modern çizgilerle oluşturduğu ve kırmızı, beyaz, mat beyaz, bej ve siyah renkleriyle donattığı Myra serisi ile kullanım alanlarına estetik bir katkı sağlıyor. Seri, E.C.A Touch dokunmatik özelliğine sahip modelleriyle suyun daha verimli kullanımını sağlarken, ürün yüzeyine yapılan tek bir dokunuşla açma kapama imkanı tanıyor ve minimum temas ile maksimum hijyen sağlıyor. Türkiye’de ilk kez E.C.A’nın armatürlerinde uyguladığı Hygiene Plus özelliği ile Myra’nın yüzeyi kir tutmuyor ve uzun süreli hijyenik koruma sağlıyor. Dünyanın en önemli tasarım yarışmalarından A’Design Award ve German Design Award yarışmalarında aldığı ödüllerle başarısını taçlandıran Myra serisi, kullanıcılara yeni ve farklı bir deneyim sunuyor. 


 Sınav Altı ve Sıva Üstünde Onlarca Çözüm

Yaşam alanlarının her noktasını önemseyen ve kullanıcıların ihtiyaçlarını öngörerek çeşitli çözümler üreten E.C.A. sunduğu geniş ürün gamıyla kullanıcıların yüzünü gülümsetiyor. Firma ankastre banyo ve duş bataryaları çözümlerinin içerisinde sıva altı grubu, çıkış uçları ve çeşitli bataryalar olarak pek çok özel çözüm sunuyor. E.C.A sıva altı grubunda 2 ve 3 yollu, plastik ve galvaniz borularla uygun bağlantılı özel yön değiştirici ürünler sunarken; çıkış uçları grubunda ise birbirinden şık tasarım ve alternatif renklerde banyo bataryası çıkış uçları sunuyor. Sıva üstü, çok yönlü özel yön değiştirici ve Hygiene Plus kaplama özellikleriyle kullanıcılara güven ve kolaylık sağlıyor.


Kaliteli ve Eşsiz Görünüm
Birbirinden şık tasarımlarıyla kullanıcı deneyimini özgürleştiren E.C.A.; ankastre grubunda sıva altı ekipmanlarının yanında Myra serisi ile de batarya seçenekleri sunuyor. Çağdaş, modern çizgiler ve teknolojik dokunuşlarla oluşturulan Myra serisi, ürün çeşitliliğiyle farklı kullanıcı tercihlerine hitap ediyor. Kaliteli ve eşsiz görünümlerinin yanı sıra pratik kullanımıyla da mekanın aurasını değiştirecek bataryalar; Hygiene Plus özelliğiyle kir tutmazken, su tasarrufu özelliğiyle de verim sağlıyor.  

E-Bülten Kayıt