BORUSAN MANNESMANN, Kolay Teklif Platformu’nu Hayata Geçirdi

Türkiye çelik boru pazarının lideri Borusan Mannesmann, müşterilerini ve bayilerini bir araya getiren Kolay Teklif Platformu ile teklif ve ürün tedarik sürecini hızlandırıyor.

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Mannesmann, müşterilerine en hızlı hizmeti sunarken, bayilerinin iş hacmini genişletecek Kolay Teklif Platformu’nu hayata geçirdi. Platform, şu an için 5 pilot bayii ile Adana, Mersin, Sinop, Amasya, Samsun, Tokat, Denizli, Muğla, Uşak, Aydın, Mardin, Siirt, Batman ve Şırnak olmak üzere 14 ilde hizmet veriyor.

Teklif ve satışı hızlandıracak

Kolay Teklif Platformu’nun müşterilerine ve bayilerine büyük değer katacağını belirten Borusan Mannesmann İnşaat ve Genel Endüstri Segmenti Satış Direktörü Güray Eryılmaz şirketin yeni hizmeti hakkında; “Borusan Mannesmann olarak kaliteli ürün ve güvenilirliğimizin yanı sıra tüm paydaşlarımıza her daim değer katmayı amaçlıyoruz. Bu anlayışımız doğrultusunda kullanıcı dostu tasarımı ile teklif ve ürün tedariği sürecini en üst seviyeye çıkaran Kolay Teklif Platformu’nu geliştirdik. Platform ile müşterilerimiz kendilerine en yakın Borusan Mannesmann bayisini seçebiliyor, ihtiyaç duydukları ürünlerin bilgilerini ve ürünlere ihtiyaç duydukları zamanı detayları ile belirtebiliyor. Nakit akışına uygun olarak ödeme tercihinde bulunarak siparişi, ilgili bayiye iletiyor. Bayiler ise müşteri tekliflerine en hızlı şekilde cevap veriyor” dedi.

Borusan Mannesmann’ın bayilerine ve müşterilerine zamandan tasarruf sağlayan ve işleri hızlandıran, Kolay Teklif Platformu’na https://kolayteklif.borusanmannesmann.com/ adresinden ulaşılabiliyor.

E-Bülten Kayıt