Doğu İklimlendirme, Ürünleri ve Standı ile ISK Sodex Fuarı’nda Ziyaretçilerin İlgi Odağı Oldu

Doğu İklimlendirme, sağlık konseptli ferah standıyla, bu yıl da Sodex İstanbul’da ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi başardı.

“Teknolojimizde Sağlık Var” teması üzerinden hazırlanan stantta Sağlık Bakanlığı ÇEVSİS onaylı B-Fresh Hava Temizleme Cihazları ve ErP direktiflerine uyumlu Isı Geri Kazanım Cihazları büyük ilgi uyandırdı.

Pandeminin başlangıcıyla beraber hijyen kriterlerini ön plana alan firma, Doç. Dr. Ziya Haktan Karadeniz’in stantta gerçekleştirmiş olduğu “Okullarda İç Hava Kalitesi” adlı sunum ile çocuklarımızın sağlığının önemini bir kez daha vurgulamış oldu. Ayrıca, stant içerisinde sınıf konseptine uygun oluşturulmuş alanda, Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı ve havalandırma tesisatı kurularak sınıflarda uygulanması gereken tesisatın canlı bir örneğini de bizlere aktardı.

Doğu İklimlendirme’nin ErP 2021 uyumlu ve R32 soğutma gazlı Çatı Tipi Paket Klima Üniteleri ve yeni panel yapısına sahip, “T2, TB2, D1, L1 Gövde Yapısı Standartları”nda ki Klima Santrali de stantta yerini aldı.

4 gün boyunca birçok yerli ve yabancı misafirini ağırlayan Doğu İklimlendirme, geniş ürün yelpazesinden pek çok farklı ürünü müşterilerine ve pazara tanıttı.

E-Bülten Kayıt