İmpo’nun Yeni Web Sitesi Yayında!

1969 yılında İzmir’de kurulan ve üretimine daha çok tarımsal alanda hizmet vererek başlamış olan İMPO Motor Pompa, yıllar içinde marka bilinilirliğini arttırarak Türkiye ‘de dalgıç motor ve pompa sektörünün en kapsamlı üretim yapan firması haline gelmiştir.

2011 yılında su teknolojileri sektöründe bir dünya devi olan Franklin Electric’in şirketin ana ortağı olmasıyla globalleşme yolunda ilk adımları atan İmpo, 2018 yılında Franklin Electric’in şirketin tek hissedarı olmasıyla tamamen Franklin Electric bünyesine katılmıştır.

Bugün 30 bin m2 alan üzerine kurulu, 12 bin m2 kapalı üretim tesisinde, 400 çalışanı ve güçlü üretim altyapısı ile 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren İmpo Motor Pompa, yurtiçi pazarın ise büyük bir bölümüne sahiptir.

Franklin Electric’in kurumsal kimliği ve profesyonel altyapısı ile sürekli olarak kendini geliştirmeyi prensip olarak benimseyen İmpo’nun yeni web sitesi de artık yayında! Web sitesini aşağıdaki linkten ziyaret edip ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anasayfa | IMPO

E-Bülten Kayıt