Warmhaus Bayileri ile Belgrad’da Buluştu

Warmhaus bayileri ile yurtdışı gezilerine devam ediyor. Bayilerin birbirlerini tanıması ve ekip olarak çalışmalarını motive etmek amacıyla düzenlenen gezilerin en son durağı tarihi ve kültürel zenginlik bakımından Avrupa’nın önemli şehirlerinden biri olan Belgrad oldu.

İklimlendirme sektöründen yeni teknolojilerle, yenilikçi ürünler geliştirip daima fark yaratmayı amaçlayan Warmhaus, bayileri ile yurtdışı gezilerinde bir araya gelmeye devam ediyor.

En son Dominik Cumhuriyeti ve orada yapılan Survivor oyunlarına bir gezi düzenleyen Warmhaus’un yeni durağı hem tarihi hem de kültürel açıdan Avrupa’nın önemli şehirlerinden birisi olan Sırbistan’ın başkenti Belgrad oldu.  Kasım ve Aralık ayında iki grup olarak düzenlenen gezide bayilerin birbirlerini tanıması ve ekip olarak çalışmalarını motive etmek amaçlandı. Gezi sırasında yapılan toplantılarda aynı zamanda 2022 değerlendirmesi yapılarak 2023 yılındaki projelerden ve iş birliklerinden bahsedildi.  Gezide bayilere Warmhaus Genel Müdürü Erdem Ertuna ve Yurtiçi Satış ve Pazarlama ekipleri eşlik etti. Belgrad’ın tarihi ve doğal güzelliklerini birlikte keşfetme olanağı bulan bayiler anılarla dolu bir geziyi daha geride bıraktı.

E-Bülten Kayıt