WARMHAUS Yeni Ürünü “AQUWA 12 Şofbeni” Satışa Sundu

İklimlendirme sektöründe yenilikçi ürünleri ve uçtan uca dijitalleşen müşteri deneyimiyle farklılaşan Warmhaus, inovatif ürün gamına şofbeni de ekledi. Warmhaus’un yeni ürünü hermetik şofben AquWa 12; akıllı emniyet teknolojileri ile güvenli kullanım ve konforlu sıcak su sağlıyor.

Yenilikçi tasarım ve ürün teknolojilerini, uçtan uca dijitalleşen müşteri deneyimi ile birleştiren Warmhaus, panel radyatör, kombi ve duvar tipi kazandan oluşan ürün gamına yepyeni bir ürün daha ekledi. AquWa 12 hermetik şofben haziran ayı itibari ile tüketiciler ile buluştu. Ürün gamını tüketici ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda genişleten Warmhaus’un yeni ürünü hermetik şofben AquWa12; her detayıyla Türk mühendisler tarafından tasarlanarak yılda 150 bin adet cihaz üretim kapasitesine sahip Bursa’daki fabrikasında geliştirildi.

Warmhaus Genel Müdürü M. Kağan Turan iklimlendirme ihtiyacının olduğu her yaşam alanı için kaliteli ve dijital çağa uygun ürünler ile hizmet sunabilme hedefiyle çalıştıklarını vurgulayarak “Ürün ve hizmetlerimizde tamamen yenilikçi ve dijital çağın tüketicisine uygun hareket etmek için dünyadaki trendleri yakından takip ediyor, tüketicilerin beklentilerini araştırıyor, ürün gamımızı da bu yaklaşımla yeniliyoruz. Yine bu yaklaşımla ürettiğimiz şofbenimizi de Haziran ayında müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın beğenisine sunduk” dedi.

Akıllı Emniyet Teknolojileri ile Güvenli Kullanım

Akıllı emniyet teknolojileri ile tüketicilere güvenli kullanım ve konforlu sıcak su sağlayan AquWa 12 şofben dakikada kesintisiz 12 litre sıcak su verme kapasitesine sahip. AquWa 12 kullanıcısına yüzde 89,2’ye kadar verimlilik sunuyor. AquWa 12; ErP Direktifine göre en düşük NOx sınıf 6 seviyesiyle de doğa dostu bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Enerjinin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan enerji dostu AquWa 12 değişken devirli fan sayesinde sadece bir ampul kadar elektrik tüketimi yapıyor ve bekleme konumunda sadece 3 W elektrik tüketiyor. Kompakt boyutları ile az yer kaplamanın yanı sıra şık bir tasarıma da sahip olan AquWa 12 şofbenin ön yüzünde karanlıkta dahi kullanılmasını sağlayan aydınlatmalı LCD Dijital ekranı kolay kullanım olanağı sunuyor.

Akıllı emniyet teknolojileri ile güvenli, düşük elektrik tüketimi ile tasarruflu, kompakt yapısı ile kullanıcılara yer kazandıran AquWa 12 şofben; dayanıklılığı ile de konforlu ev hayatının bir uzun ömürlü bir parçası olacak şekilde tasarlandı. Warmhaus AquWa 12 hermetik şofben, Türkiye çapında 500’ün üzerinde satış noktasında haziran ayı itibari ile tüketicilerle buluştu.

E-Bülten Kayıt