Kombi Klima Shop, Radyatör ve Mekanik & Tesisat Malzemelerinde Dinamik ve Yenilikçi Çözümler Sunuyor

Kombi Klima Shop 2012 yılından bu yana ısıtma ve soğutma sektöründe ihtiyaç duyulan tüm ürünleri sektördeki firmalarla buluşturan ulusal bir satış firmasıdır. Çok dinamik ve yenilikçi bir firmayız. Satışını yaptığımız her ürün grubunda firmalarımızın hayatını kolaylaştıracak yeni çözümler sunuyoruz.

Kombi Klima Shop gerçek anlamda b2b firmasıdır. Son kullanıcıya satış yapmıyor, perakendeci firmalarımıza yönlendiriyoruz. Sektörümüzün en geniş dağıtım kanalına sahibiz, dijital franchising sistemi ile 81 ilde 3.600’ün üzerinde firmaya direkt satış yapıyoruz.

Firmaların toplu iş taleplerini düşünen stoklu çalışma yapısıyla global ve ulusal birçok markanın her modelini anlık karşılayabiliyoruz. Bu sayede firmalarımız müşterilerine, 1’den fazla marka ile ürün sunabiliyor.

Son dönemde Radyatör ve Mekanik & Tesisat Malzemelerinde geliştirdiğimiz yeni sevkiyat çözümlerimizle firmalarımızın bu ürünlerde stoksuz çalışmasını sağladık. Bu sayede depo maliyetlerinin de düşmesine destek oluyoruz.

Karışık Marka & Ölçü toplam 14 metre Panel Radyatörü firmalarımızın adreslerine ücretsiz sevk ediyoruz. Panel radyatörde, 7 farklı markanın ürünlerini stoklu çalışıyoruz. Hatta özel üretime tabi olan 21 TİP panel radyatörler de stoklarımızda bulunuyor. Alüminyum radyatör, dekoratif radyatör ve havlupanlar da ürün gamımızda yer almaktadır.

Tesisat malzemelerinde de yeni bir iş modeli geliştirdik. 500 TL Üstü Karma Marka & Model Tesisat Malzemesi siparişini, firmalarımızın adreslerine kargo ile ücretsiz sevk ediyoruz. Firmalarımız, ihtiyacı kadar ürün alıyor ve kendi kolisini oluşturuyor.

Özetle bireysel çözüm sunan firmalarımız, bir evin ihtiyacı olan kombi, radyatör ve tesisat malzeme siparişini tek seferde veriyor, müşterilerinin taahhüdünü en hızlı şekilde teslim ediyorlar.

Isıpompası, Kazan, Kaskad ve Mekanik ürün gruplarında; geniş marka ve model çeşitliği sunuyoruz. B2b sistemimizden çok kolaylıkla projeleri için gerekli ürünlerin fiyatlamasını yapabiliyorlar. İhtiyaç duymaları halinde teklif hazırlamalarında destek veriyoruz.

Bankalar ile çok iyi anlaşmalar yapıyoruz. Ödemeler konusunda farklı enstrümanlar uyguluyoruz. DBS ile 150 güne varan vade imkanı, tüm kredi kartlarına 12 taksit, 15 gün açık hesap çalışma, 5 gün ödeme opsiyonu ve 36 aya varan alışveriş kredisi ile ödeme avantajları sunuyoruz. Firmalarımızın satış potansiyellerini dolayısıyla karlılıklarını da arttırıyoruz.

E-Bülten Kayıt